INFOLIDER ВЕБ КАТАЛОГ ТРАСТОВЫХ САЙТОВ
Каталог   Добавить сайт   Карта  
 
Описание сайта

Міська Екологічна Служба-24

URL сайта:
Категории:
Описание:
Наша мета - впровадження в Україні екологічної діяльності і надання допомоги підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності у сфері поводження з відходами як вторинною сировиною, запобігання накопичення відходів, а також здійснення господарської діяльності в цій сфері, створення і поліпшення умов запровадження систем збирання, заготівлі і утилізації відходів як вторинної сировини, зменшення негативного впливу їх на навколишнє середовище.
Полное описание:
Пріоритетні напрямки діяльності: -розробка рекомендацій та популяризація раціонального використання паперу; -розміщення інформаційних матеріалів; -збір макулатури для подальшої переробки; -збільшення рівня поінформованості громадян про переваги використання продукції, виготовленої з вторсировини; -пропаганда дбайливого ставлення до лісу; -проведення роз'яснювальної роботи щодо захисту екології лісу; -просування екологічного способу життя в бізнес-середовищі; -формування практичних навичок на рівні побутових вчинків, що забезпечують відповідальне і дбайливе ставлення до навколишнього середовища; -співпраця з екологічними програмами і організаціями по заповненню ресурсів лісового господарства; -співробітництво та інформаційна підтримка еко-проектів. Основні принципи формування інвестиційної діяльності: 1. Реалізація виробничих проектів спрямованих на розвиток системи збору та утилізації відходів, рециклінгу твердих побутових відходів; 2. Впровадження інноваційних технологій в сфері переробки відходів; 3. Впровадження роздільного збору ТПВ в регіонах; 4. Концентрація ресурсів на поетапне впровадження окремих проектів; 5. Основні джерела фінансування інвестицій: власні виробничі фонди і кошти підприємства, реінвестиція прибутку, залучення зовнішнього капіталу на внутрішньому ринку; 6. Активна співпраця з органами місцевої влади та підприємствами в регіонах з реалізації державної політики у сфері поводження з відходами на умовах співінвестування; 7. Прозорість використання інвестиційних ресурсів.
Каталог Трастовых Сайтов: сайт
Регионы Украины: Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Винница, Харьков, Днепропетровск, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Запорожье, Черкассы, Ивано-Франковск, Чернигов, Киев, Одесса, Кировоград, Луцк, Львов, Николаев, Черновцы, Полтава
Оценка модератора: Нет
Оценка пользователей: Нет
Переходов на сайт:2
Переходов с сайта:13
Дата:11-09-2018
скриншот:
Комментарии:
Комментариев нет

Добавить свой комментарий:

Имя:

E-Mail адрес:

Комментарий:

Ваша оценка:

Введите число, которое Вы видите на картинке:
Яндекс.Метрика